میعاد صنعت

اهداف شرکت


در دنیای پرمصرف امروز، حفظ بیشتر منابع ملی و طبیعی از هر زمان دیگر مهم تر می باشد، در مقیاس بزرگ، کشورها  و شهرهای آن، و در مقیاس کوچک تر کارخانه هاو شرکتهای تولیدی و حتی در سطح خانواده می توانیم موفقیت کامل را در آنهایی بیابیم که به اهمیت صرفه جویی و بهینه استفاده کردن از منابع خود واقفند و بطور کامل آنرا اجرا می نمایند.


امروزه در قسمت تولید صنایع مختلف، این مهم را در سطح وسیعی مورد توجه قرار داده اند، چرا که با استفاده بهتر از ماشین آلات و قطعات مختلف در یک واحد، براحتی می توان بهره وری آن را افزایش داد. چنانچه یکی از راههای بهره وری در استفاده از امکانات ماشین خود، سرویسهای به موقع و کامل آنها است، که عمر قطعات بکار رفته در ماشین را افزایش می دهد، اما هر قطعه عمر مفیدی دارد که بعد از گذراندن این دوره و یا رسیدن به مرحله آسیب دیدگی باید مورد ارزیابی مجدد قرار گیرد. می توان قطعه معیوب را عوض کرد و قطعه قبلی را اسقاط نمود یا راه بهتر و اقتصادی تری را که همانا بازسازی قطعات می باشد انتخاب کرد و اگر بتوانیم قطعه را با کیفیت کاملاً مشابه استاندارد و با هزینه ای بسیار مناسبتر از تعویض، آنرا بازسازی کنیم، قطعاً راه مناسب را برگزیده ایم، و می توانیم صرفه جویی مالی برای خود و شکوفائی اقتصادی در سطح کلان مملکتی را شاهد باشیم.

 

مدیران شرکت میعاد صنعت را می توان جزو اولین گروه از افرادی دانست که با رسیدن به این اعتقاد و باور، در ربع قرن پیش آستین همت را بالا زده و توانستند اعتقادات خود را جامع عمل بپوشانند.


این گروه با همگرایی و همفکری بالای خود توانستند یکی از قسمتهای اصلی و مهم اکثر موتورهای زمینی و صنعتی، که بعنوان قلب هر ماشین شناخته می شود را، انتخاب نموده و با تحصیل علم و گذراندن دوره های تخصصی در مراکز بزرگ کشور آلمان در این زمینه اطلاعات خود را به روز و همسان با کشورهای بزرگ صنعتی بنمایند. در کنار دانش موجود، بکارگیری از ماشین آلات بازسازی میل لنگ که از یکی از کمپانیهای معتبر آلمانی می باشد نقطه قوت بیشتری را برای این شرکت به ارمغان آورده است.


شرکت میعاد صنعت در بیش از 15 سال سابقه کار درخشان در صنعت بازسازی میل لنگ ضمن بهره مندی از دانش فنی همراه با ماشین آلات پیشرفته، تجربه کافی را در این زمینه کسب نموده و توانسته است در این دوره، بازسازی و راه اندازی میل لنگ های نیمه سنگین و سنگین انواع موتورهای خودرو، لوکوموتیو و دستگاه های صنعتی را در کشور عزیزمان ایران، در کارخانه صنعتی خود واقع در تهران با موفقیت انجام دهد تا علاوه بر ایجاد فرصتهای شغلی، به اهداف عالیه خود که همانا انجام وظیفه در مقابل هموطنان و کمک به اقتصاد کشور عزیزمان ایران است، دست یابد.

 

 

Top of Page